Жорсткий диск для Sony

Як вибрати жорсткий диск для ноутбука Sony?

Заміна жорсткого диска в ноутбуці потрібна в декількох випадках: уповільнення швидкості завантаження будь-яких програм; недолік місця для запису нової інформації. Жорсткий диск ноутбука Sony — це накопичувач інформації, який може встановлюватися у внутрішню частину комп'ютера або підключатися через роз'єм USB. Для того, щоб вибрати новий накопичувач на нашому сайті, досить вибрати серію свого ноутбука і написати номер його моделі в пошуковому рядку. Якщо необхідна вам модель накопичувача не буде знайдена, можна виконати пошук по сумісному пристрою, розглядаючи його основні технічні характеристики. Серед них виділяють:
 1. Обсяг пам'яті.
 2. Роз'єм підключення.
 3. Технологія.
Вартість накопичувача залежить від обсягу інформації, яку він здатний вмістити. Мінімальний обсяг пам'яті сучасних накопичувачів налічує 500 гігабайт. Без такого сховища не зможе обійтися жоден користувач так, як такий обсяг необхідний для виконання стандартних завдань на ноутбуці. Для більш продуктивної роботи найкраще купити жорсткий диск для ноутбука Sony з об'ємом від 1 терабайта. З таким накопичувачем можна завантажувати фільми або комп'ютерні ігри, не відмовляючи собі практично ні в чому. Для зберігання більш ємної інформації, зверніть увагу на жорсткий диск для ноутбуків Соні з об'ємом від 2 терабайт і більше. На ємність накопичувача також впливає параметр обсягу кеша, на якому зберігаються тимчасові файли, використовувані в роботі диска. Тому рекомендується звертати увагу і на цей параметр при виборі ємного накопичувача.
Роз'єм підключення внутрішнього диска до материнської плати ноутбука поділяють на такі типи інтерфейсів: SATA, SATA 2 і SATA 3. Всі вони не можуть бути сумісні між собою так, як працюють на різній швидкості передачі даних. Перше покоління інтерфейсу SATA працює зі швидкістю до 1,5 гігабайт в секунду. Друге і третій тип інтерфейс підключення є найбільш новими і працюють зі швидкістю вище, ніж SATA. Жорсткий диск для ноутбука Соні SATA 2 записує інформацію зі швидкістю до 3 гігабайт в секунду. Найбільш високу швидкість має накопичувач покоління SATA 3 — до 6 гігабайт в секунду. Якщо у вашому ноутбуці встановлений роз'єм підключення для диска SATA, то навіть при установці накопичувача SATA 3 його швидкість не зміниться. Крім цього параметра на швидкість роботи накопичувача впливає також Швидкість обертання його механічних складових. Найбільш швидкий HDD диск для Sony має швидкість обертання від 7200 до 1000 оборотів в хвилину. Однак, накопичувач з високим показником швидкості обертання може сильно нагріватися під час роботи і споживати велику кількість енергії акумулятора ноутбука.
Жорсткий диск на ноутбук Соні також розрізняють, в залежності від технології виробництва на SSD і HDD накопичувачі. Багато користувачів губляться при виборі диска саме за цим параметром. Тому, давайте розглянемо особливості кожної технології для того, щоб прийняти правильне рішення. Відмінні риси, за якими варто вибрати SSD на ноутбук Sony:
 1. Висока швидкість завантаження та обробки даних.
 2. Висока швидкість читання і запису інформації.
 3. Невелика кількість споживаної енергії.
 4. Відсутність шуму при роботі.
 5. Невеликі розміри дозволяють використовувати SSD диск, як додатковий накопичувач.
 6. Низька ймовірність поломки при падінні.
Серед переваг HDD для ноутбука Sony виділяють:< / div>
 1. Низьку вартість навіть при великому обсязі сховища.
 2. Наявність дисків з великим об'ємом даних, в той час як SSD обмежуються об'ємом в 500 гігабайт.
 3. Необмеженість використання & mdash; термін роботи HDD не налічує обмежену кількість циклів перезапису інформації, на відміну від накопичувачів SSD.
 4. Висока ймовірність відновлення даних при виході з ладу HDD диска.
Тепер Ви знайомі з відмінними властивостями кожної технології накопичувачів. Уважно розгляньте і обміркуйте кожен пункт з наведених списків для того, щоб зробити правильний вибір. Якщо вас все ще мучать сумніви про те, який жорсткий диск ноутбука Соні буде найбільш підходящим, зв'яжіться з нами. Замовте зворотний дзвінок на нашому сайті або зателефонуйте по одному з номерів телефонів, зазначених у розділі "контакти". Фахівці інтернет-магазину & quot;Sony Parts" допоможуть вам купити жорсткий диск для ноутбука Sony, виходячи з ваших особистих переваг і можливостей свого бюджету.

Чому жорсткий диск ноутбука Sony може вийти з ладу?

Раптовий вихід з ладу жорсткого диска загрожує втратою особистої інформації користувача. Тому важливо завжди стежити за станом свого накопичувача, щоб своєчасно зробити його заміну або зробити копію важливої інформації на інший носій. Для цього необхідно розпізнавати перші сигнали про швидкий результат жорсткого диска. Серед них виділяють:
 1. Уповільнення запуску операційної системи ноутбука.
 2. Ноутбук не визнає наявність накопичувача.
 3. Операційна система періодично перезавантажується без будь-яких причин.
 4. Виникнення незвичного шуму, який супроводжується клацаннями або клацанням диска.
 5. Запах гару свідчить про перегрів даного пристрою.
Якщо один з перерахованих симптомів спостерігається і в вашому ноутбуці, тепер ви знаєте що потрібно робити. Тільки не поспішайте позбавлятися від зламаного накопичувача, адже його дані ще можна відновити. Віддайте його в руки професіоналів і вони вирішать вашу проблему з втраченими даними. Для того, щоб новий жорсткий диск для ноутбука Sony не підвів Вас в потрібний момент, ознайомтеся з корисними порадами щодо його використання:
 1. Використовуйте якісний адаптер живлення для захисту HDD ноутбука Sony від збоїв в електромережі.
 2. Оберігайте новий пристрій від трясіння і падінь. Будьте гранично акуратний при транспортуванні ноутбука і завжди вимикайте його під час пересувань.
 3. Використовуйте ноутбук на твердій поверхні для рівномірної віддачі тепла. При підвищеній температурі ноутбука використовуйте охолоджуючу підставку.
 4. Не допускайте скупчень пилу в пристрої ноутбука, щоб уникнути перегріву його комплектуючих.
 5. Регулярно проводити дефрагментацію HDD накопичувача.
 6. Не піддавати пристрій різким перепадам температури — не варто включати ноутбук, який знаходився якийсь час при низькій температурі повітря до тих пір, поки він не нагріється до оптимальної температури.
При дотриманні цих простих рекомендацій ви зможете зберегти свій накопичувач на довгий період часу. Купити жорсткий диск для ноутбука Sony на нашому сайті можна з швидкою доставкою по всій території України. При цьому ви отримаєте надійний пристрій з гарантійним талоном, що підтверджує його якість. Купівля комплектуючих в магазині "Sony Parts" також супроводжується безкоштовною установкою будь-якої деталі на ваш ноутбук. Купуючи жорсткий диск на ноутбук Sony в нашому магазині, ви зможете своєчасно здійснити заміну і підвищити продуктивність свого пристрою.
Бажаємо вам корисних придбань для ноутбука Sony!