Оперативна пам'ять для Sony

Як вибрати пам'ять для ноутбука Sony?

Основна причина, по якій користувачі вирішують замінити пам'ять свого ноутбука & mdash; це уповільнення роботи операційної системи через брак місця. Багато також плутають оперативку з жорстким диском ноутбука. Відмінності між цими комплектуючими деталями дуже прості. Оперативна пам'ять для ноутбука Sony — оперативне запам'ятовуючий пристрій (ОЗП, RAM), на якому дані комп'ютера зберігаються тимчасово, на відміну від жорсткого диска. Основна функція цього пристрою полягає в завантаженні запитуваних даних, їх переробка і зберігання в зашифрованому форматі в своєму сховищі. Для того, щоб перевірити чи дійсно, проблема повільного завантаження системи полягає в роботі оперативки, потрібно подивитися наскільки вона заповнена. Завантажте ті програми або вкладки в браузері, при яких ноутбук починає зависати. Залиште їх відкритими і викличте диспетчер завдань. Далі вибираємо вкладку"детальніше " і"продуктивність ". Вам відкриється вікно з рядком "пам'ять", в якому можна оцінити ступінь завантаження оперативки. При цьому звертайте увагу на рівень завантаження процесора (ЦП), який знаходиться рядком вище. Якщо Оперативна пам'ять ноутбука Соні завантажена повністю, а його процесор практично вільний, значить ОЗУ необхідно замінити. Якщо ж все навпаки, тобто процесор завантажений на 100%, а пам'ять залишається вільною, справа не в ній.
Вибір ОЗП для ноутбука Sony на нашому сайті починається з пошуку сумісного пристрою. Виберіть серію свого ноутбука і введіть номер його моделі в рядку для пошуку. Купити оперативну пам'ять для ноутбука Sony в магазині "Sony Parts" ви можете самостійно або за допомогою наших фахівців. Для того, щоб визначитися з вибором підходящої оперативки, ознайомтеся з основними технічними особливостями кожного пристрою. Серед них виділяють:
 1. Обсяг ОЗУ.
 2. Тактова частота< / li>
 3. Тип пам'яті (покоління).
Можливо, ви вже здогадалися, що основний параметр ОЗП — це обсяг його пам'яті. Тому перед покупкою більш ємного пристрою подумайте і вирішите скільки гігабайтів Вам не вистачає для повного щастя. Наприклад, пам'ять для ноутбука Sony з об'ємом 2 гігабайти — це той мінімум, без якого не зможе обійтися жоден користувач. Остання версія операційної системи Windows може займати більше половини від усього обсягу сховища. Тому для вашого користування залишиться тільки мала частина з обсягу ОЗП. Оперативна пам'ять для ноутбука Соні 4 гігабайт — стандартний обсяг сховища, при якому система не буде зависати при виконанні базових завдань. При заповненні більшої частини пам'яті операційною системою, Вам залишиться трохи більше 2 гігабайт вільного місця. Для виконання більш продуктивної роботи з високою швидкістю завантаження системи варто звернути увагу на ОЗУ ноутбука Sony з об'ємом 8 гігабайт. Такий пристрій дозволить відкривати велику кількість вкладок в браузері без будь-яких збоїв системи. Для виконання більш складних завдань можна придбати модуль пам'яті з максимальним об'ємом до 16 гігабайт і не відмовляти собі ні в чому.
Оперативка ноутбука Sony відрізняється також за типом, в залежності від покоління. Всі вони працюють на різній тактовій частоті і не можуть бути сумісними один з одним. Від параметра тактової частоти залежить швидкість обробки тієї чи іншої інформації ОЗП. Тому чим вище значення тактової частоти, тим швидше буде працювати оперативка. Розглянемо основні типи ОЗП для ноутбука Sony і параметри їх тактової частоти:
 1. DDR 2 & mdash; покоління пам'яті з тактовою частотою 400-1066 МГц (мегагерц).
 2. DDR 3 & mdash; тактова частота 800-2133 МГц.
 3. DDR 4 & mdash; мають частоту 1600-3200 МГц.
Два останніх покоління пам'яті вважаються найбільш швидкими пристроями. Перед вибором будь-якого типу пам'яті уточніть скільки слотів ОЗУ вбудовано в вашому ноутбуці. Певні моделі можуть підтримувати від одного до 3 або 4-х модулів пам'яті. Різні типи ОЗП технічно не сумісні так, як вони відрізняються за типом роз'єму. Тому важливо знати, який тип пам'яті встановлений у вашому ноутбуці. Це можна перевірити в тій же вкладці диспетчера завдань, яка показує залишок вільного місця в пам'яті. Над рядком ступеня завантаження ви побачите тип покоління підтримуваного ОЗУ. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, стосовно вибору даного пристрою, сміливо задавайте їх нашим фахівцям по телефону. Ви можете замовити зворотний дзвінок на нашому сайті, залишивши свій номер телефону у вікні "кнопка зв'язку". Досвідчені фахівці обов'язково вам передзвонять і визначать яка оперативна пам'ять для ноутбука Sony буде найбільш підходящою для вас.

Причини, за якими Оперативна пам'ять для ноутбука Sony може вийти з ладу!

Навіть найнадійніший пристрій не застрахований від поломок. Ремонт модуля пам'яті в більшості випадків неможливий, тому при поломці даного пристрою кращий вихід з ситуації, що склалася — пошук підходящої заміни. Для того, щоб нова Оперативна пам'ять ноутбука Sony не вийшла з ладу, як і попередня, важливо ознайомитися з основними причинами її поломки. Серед них відзначають:
 1. Використання несумісного або неякісного блоку живлення.
 2. Фізичне пошкодження механічної конструкції модуля & mdash; наслідок наданого тиску на планку в процесі її установки.
 3. Виробничий знос пристрою — завершення терміну працездатності.
 4. Перегрів пристрою може статися при дуже високій температурі. Необхідно регулярно проводити очищення ноутбука від пилу.
Зрозуміти, що Оперативна пам'ять для ноутбука Соні вийшла з ладу можна за такими загальними ознаками:
 1. Операційна система не завантажується або періодично перезавантажується самостійно.
 2. Виникає синій екран в Windows з інформацією про помилки.
 3. Виникнення системних помилок при завантаженні ємних програм та ігор.
Оперативна пам'ять ноутбука Sony може бути встановлена в нашому офісі в Києві або в Одесі. Цією послугою можуть скористатися всі клієнти інтернет-магазину "Sony Parts " після покупки даної комплектуючої деталі . Щоб убезпечити свій пристрій від механічної поломки найкраще довірити процес установки професіоналам. Купити ОЗУ для ноутбука Sony у нас ви можете в комплекті з гарантійним талоном, який є підтвердженням високої якості наших комплектуючих. Ми також здійснюємо своєчасну доставку наших товарів по всій Україні так, як розуміємо наскільки це важливо — під час заміни зламаної деталі.
Оновіть ваш ноутбук до невпізнання разом з "Sony Parts "!