Матрицi для Sony

Матриця для ноутбука Sony: основні критерії вибору

Заміна матриці може знадобитися в двох випадках — поломка колишнього екрану або бажання оновити свій ноутбук. Якщо Вас не влаштовує якість передачі зображення на вашому ноутбуці, замініть екран на новий в нашому інтернет-магазині. Матриця ноутбука Sony — це основна комплектуюча деталь, від якої залежить найбільша частина вартості ноутбука. Тому до заміни такої важливої деталі, як екран для ноутбука Соні, варто поставитися серйозно. У нашому магазині ви можете скористатися самостійним пошуком екрану по серії і моделі свого ноутбука. При цьому важливо розуміти основні відмінності кожної моделі матриці, які допоможуть вам зробити свій вибір. Кожна матриця ноутбука Sony має такі відмінні риси:
 1. Діагональ дисплея.
 2. Дозвіл.
 3. Підсвічування екрану.
 4. Тип матриці.
 5. Тип покриття.
Показник діагоналі (розміру) матриці вимірюється в дюймах від одного кута екрану до протилежного по діагоналі. Чим більше діагональ дисплея, тим більше вага і розміри ноутбука. Звичайно, основна вартість екрану залежить саме від його розміру. Найбільш зручним в транспортуванні вважається ноутбук з діагоналлю екрану до 15,6 дюймів. Мінімальний розмір екрану має діагональ 13,3 дюйма. На екранах з діагоналлю менше, ніж 13,3 дюйма практично не поміщається великий обсяг інформації. Тому вибирайте найбільш оптимальний варіант діагоналі екрану для себе, щоб в подальшому захотілося поміняти його на інший. Роздільна здатність матриці & mdash; це параметр, який вимірюється кількістю пікселів по діагоналі і вертикалі екрану. Пікселі — це своєрідні точки, з яких складається зображення на екрані. Тому чим більший показник дозволу має екран на ноутбук Соні, тим вище чіткість і якість переданого зображення. Однак є й інші особливості високого дозволу - це велике споживання енергії акумулятора і навантаження на комплектуючі ноутбука . Найбільш популярним типом дозволу для екранів з діагоналлю 15,6 дюймів вважається 1920x1080 пікселів. Цей тип дозволу підходить для екранів різних діагоналей. Навіть великі матриці для ноутбуків Sony з діагоналлю 17,3 дюйма будуть якісно передавати зображення з такими типом дозволу.
Екран для ноутбука Sony має кілька типів підсвічування екрану & mdash; лампову і світлодіодну. У свою чергу лампове підсвічування (CCFL) має свій різновид — підсвічування з однією лампою і з використанням двох ламп. В системі лампового підсвічування використовуються флуоресцентні лампи. Такий тип підсвічування вже практично не зустрічається в сучасних ноутбуках так, як вона вимагає великої кількості енергії від акумулятора. Світлодіодне підсвічування матриці (LED) - це система, в якій джерелами світла виступають світлодіоди . Це найбільш поширений різновид підсвічування, яка відрізняється довгим терміном працездатності і меншим споживанням енергії. Залежно від технології всі матриці для ноутбуків поділяють на 3 основних види:
 1. TN (TN+Film) — відрізняється швидким відгуком і доступною ціною. Тому даний вид екранів використовується практично у всіх бюджетних моделях ноутбуків. Серед недоліків подібної технології відзначають низьку якість передачі кольору і контрастності зображення. При цьому екран технології TN має недостатньо великі кути огляду.
 2. MVA & mdash; до даного типу відносяться також екрани PVA і ASV. Серед переваг виділяють високу яскравість і контрастність зображень, більш якісну передачу кольору і великі кути огляду, ніж у технології TN. Недоліками можна назвати низький час відгуку і спотворення передачі кольору.
 3. IPS & mdash; одна з найбільш якісних технологій матриць. Всі показники передачі зображення, включаючи кути огляду, яскравість і контрастність знаходяться на високому рівні. Серед недоліків можна тільки назвати високу вартість даної технології і велике споживання енергії акумулятора.
При виборі типу нового екрану зважте всі "за" і "проти", виділивши пріоритетні особливості кожної технології для себе. Останнім критерієм вибору екрану для ноутбука є тип покриття. Тут користувачі ноутбуків розділилися в думках на тих, хто віддає перевагу матове покриття і на користувачів, які вибирають глянсову поверхню екрану. Цей показник є виключно суб'єктивним вибором кожного користувача. Дисплей для ноутбука Sony з матовим покриттям відрізняється тим, що на ньому не відображаються ніякі предмети при попаданні сонячного світла. Тому він дуже практичний для використання поза домом. Глянцеві матриці ноутбуків Sony мають властивість відображати на собі все, що знаходиться навколо при попаданні прямих сонячних променів. Однак, власники глянцевих екранів відзначають більш інтенсивну передачу кольору зображення. Враховуйте всі особливості кожної моделі екрану перед його покупкою і зробіть своє уявлення про ідеальну матриці для ноутбука. Після прийняття рішення ви можете купити матрицю для ноутбука Sony самостійно на нашому сайті або по телефону. Вас також можуть проконсультувати наші фахівці з вибору відповідної моделі екрану, якщо вам знадобиться наша порада.

З яких причин матриця ноутбука Sony може зламатися?

Не варто забувати про те, що матриця на ноутбук Sony — це не тільки дорога, але і тендітна комплектуюча деталь. Тому найбільш поширені причини її поломки пов'язані з неакуратним поводженням з боку Користувача. Для того, щоб новий дисплей ноутбука Sony не вийшов з ладу раніше свого терміну, корисно знати основні причини і ознаки його можливої поломки. Серед них виділяють:
 1. Падіння ноутбука або удар по його екрану — може спостерігатися мерехтіння зображення.
 2. Удар матриці по клавіатурі — може бути через різке закриття ноутбука.
 3. Пролиття рідини на монітор & mdash; зображення передається частково або відсутня.
 4. Контакт матриці з магнітом & mdash; наявність різнокольорових смуг на екрані, розташованих горизонтально або вертикально.
 5. Вихід з ладу шлейфу матриці & mdash; можна спостерігати веселку зі смуг і погану передачу зображення .
Ремонт матриці вважається одним зі складних процесів, який вимагає багато часу і фінансових витрат. Тому найкраще буде уникнути поломки даного пристрою за допомогою акуратного використання і дотримання правил безпечної експлуатації. Всі матриці для ноутбука Соні від нашого магазину мають гарантію, яка надається нашим клієнтам при покупці. Тому ви можете бути впевнені в їх якості і тривалої працездатності. Наш інтернет-магазин також забезпечує швидку доставку по всій території України. Ми гарантуємо не тільки своєчасність доставки, але і цілісність всіх комплектуючих деталей.
Бажаємо вам приємного шопінгу разом з "Sony Parts"!