Клавіатура для Sony

Заміна клавіатури ноутбука Sony

Клавіатура ноутбука Sony — це комплектуюча деталь, без якої користувач ніяк не може ввести необхідну інформацію. Поломка основного пристрою введення ставить під загрозу всю подальшу роботу за ноутбуком. Якщо ваша клавіатура для ноутбука Sony вийшла з ладу, вибирайте новий пристрій на нашому сайті прямо зараз. Своєчасність доставки товарів за вказаною адресою ми гарантуємо. Для того, щоб вибрати сумісну панель введення, досить виконати пошук по серії і номеру моделі ноутбука. Крім сумісності є й інші критерії вибору клавіатури Sony, які впливають на зручність використання даного пристрою. Серед них виділяють:
 1. Розташування клавіш.
 2. Наявність підсвічування.
 3. Тип панелі введення.
Такий простий показник, як розташування клавіш на пристрої, відіграє велику роль при друку. Клавіші на панелі введення повинні бути розташовані звичним для Вас чином. При цьому зверніть увагу на їх розмір і наявність кнопок, які відповідають за додаткові функції пристрою. Виробники ноутбуків можуть, як вбудовувати додаткові функції в клавіатуру, так і прибирати їх для того, щоб поліпшити її дизайн. Тому уважно огляньте новий пристрій перед покупкою і переконайтеся в тому, що нова клавіатура для ноутбука Соні має зручну і звичну для Вас розкладку клавіш.
Особливість панелі введення також визначає таку перевагу, як наявність підсвічування. Ця функція дозволяє використання ноутбука в будь-який час доби без освітлення. Звичайно, підсвічування споживає велику кількість енергії акумулятора ноутбука, але її можна відключити за бажанням користувача. Клавіатура для Sony Vaio відрізняється наявністю підсвічування, яку дуже легко може включити і відключити кожен користувач. Для цього необхідно відкрити центр управління Vaio і вибрати у вікні використовується пристрій введення. Далі вибираєте вкладку "підсвічування клавіатури" і встановлюєте необхідні параметри настройки. Користувач може встановити автоматичне включення і відключення підсвічування панелі введення, яке буде залежати від освітлення в приміщенні. Ця функція також дозволяє встановлювати період часу, після якого підсвічування клавіатури буде автоматично відключатися. Наявність освітлення в кімнаті буде вимірювати датчик, вбудований в панель введення.
Клавіатура для ноутбука Sony відрізняється також за технологією конструкції клавіш на такі типи:
 1. Мембранні клавіатури — це пристрої введення, які відрізняються доступною вартістю, але невеликим терміном працездатності. Під кожною клавішею знаходиться спеціальний матюкав — мембрана, яка сприяє безшумному натисненню на кнопки. Істотним недоліком в даному типі конструкції є той факт, що з часом мембрана стає твердіше або м'якше. Тому друкувати на такому пристрої стає проблематично.
 2. Ножичні клавіатури & mdash; найбільш часто зустрічаються в сучасних ноутбуках. Це нова технологія, яка замінила механізм мембрани на пристрій форми ножиць. Ножична клавіатура для ноутбуків Sony тонше мембранної і термін її працездатності збільшений до 10 мільйонів натискань. Друкувати на такому механізмі набагато легше так, як навіть якщо палець опустився на край кнопки, пристрій миттєво реагує на натискання.
Звертайте увагу при виборі нового пристрою введення на всі параметри, що визначають його зручність і довговічність. Не забувайте також про те, що нова клавіатура на ноутбуці Sony повинна бути повністю сумісна з ним за розміром і розташуванням шлейфу. Звичайно, пошук по моделі ноутбука видасть вам 100% сумісні пристрої, але якщо необхідна модель не буде знайдена, зателефонуйте нам. Ми можемо замовити для Вас необхідний пристрій або підібрати аналогічну модель клавіатури. Для того, щоб замовити зворотний дзвінок, напишіть нам номер свого телефону через "кнопку зв'язку". Наші фахівці не змусять довго чекати і відразу зрозуміють, яка клавіатура на ноутбук Соні буде найбільш підходящою для вас.

За що клавіатура ноутбука Sony скаже Вам: & quot;спасибі"!

Ні для кого не секрет, що панель введення виходить з ладу найчастіше через неакуратне використання. Навіть найякісніша клавіатура для ноутбука Sony може зламатися в умовах неправильної експлуатації. Тому, якщо ви хочете на довгий час забути про заміну даного пристрою, дотримуйтесь таких простих правил:
 1. Тримайте якомога далі їжу і напої від свого ноутбука. Унаслідок пролиття рідини ламається величезна кількість ноутбуків і клавіатур. Друге місце по поломок займає залипання клавіш на пристрої введення, внаслідок частих прийомів їжі біля ноутбука.
 2. Оберігайте панель введення від домашніх тварин так, як залишки вовни можуть забитися під клавіші у внутрішню частину ноутбука.
 3. Проводьте регулярну чистку основного пристрою введення від пилу та інших забруднень. Це потрібно робити акуратно за допомогою м'яких серветок зі спеціальною рідиною для очищення комп'ютерної поверхні.
 4. Друкуйте акуратно без емоційних натискань і ударів по кнопках. Виламані кнопки можна полагодити тільки в тому випадку, якщо при цьому не був пошкоджений механізм кріплення клавіші.
 5. Перед тим, як закрити ноутбук, простежте за тим, щоб на клавіатурі не залишився лежати який-небудь предмет. В іншому випадку можна вивести з ладу не тільки клавіатуру, але і матрицю ноутбука.
 6. Не втручайтеся в процес зняття і установки панелі введення, якщо не володієте спеціальними професійними навичками. При неправильному знятті можна пошкодити шлейф клавіатури, який відповідає за її підключення до материнської плати.
Ставтеся дбайливо до свого пристрою введення і ви зможете уникнути проблем з його ремонтом і заміною. У нашому магазині можна не тільки купити клавіатуру для ноутбука Sony, але і встановити її абсолютно безкоштовно. Цією послугою можуть скористатися всі клієнти & quot;Sony Parts & quot; в Києві і в Одесі . Кожна клавіатура ноутбука Sony надається нашим покупцям з гарантією, яка підтверджує його якість. У разі поломки пристрою протягом гарантійного терміну, ми обміняємо його на нову панель введення. Але ми впевнені в тому, що клавіатура на ноутбук Соні, придбана у нас, не підведе Вас в потрібний момент і позбавить від пошуків нового пристрою.
Здійснюйте своєчасну заміну комплектуючих разом з & quot;Sony Parts", І ваш ноутбук скаже Вам: & quot;спасибі & quot;!