Блоки живлення для Sony

Як замінити блок живлення Sony?

Якщо ваш зарядний пристрій Sony вийшов з ладу, його необхідно терміново замінити. Розряджений акумулятор ноутбука не можна надовго залишати в такому стані так, як він втратить свій рівень ємності і стане непридатним до використання. Перед тим, як приступити до пошуку заміни, переконайтеся в тому, що блок живлення Соні дійсно зламаний. Переконайтеся в наявності електрики в приміщенні і в справності використовуваної розетки. Звичайно, ці дії здаються банальними, але багато користувачів забувають про них. Якщо використовувана зарядка Sony дійсно несправна, давайте розглянемо основні параметри, за якими необхідно вибирати новий пристрій. На нашому сайті можна виконати пошук блоку живлення по моделі ноутбука. Якщо таким чином ви не змогли знайти свій пристрій, зв'яжіться з нашими фахівцями і вони підберуть для Вас одну з сумісних моделей. Для самостійного пошуку Ви можете керуватися такими параметрами адаптера живлення:
 1. Напруга (V).
 2. Потужність (W).
 3. Сила струму (A).
 4. Тип роз'єму.
Для того, щоб підібрати сумісний зарядний пристрій Sony до Вашого ноутбука, можуть стати в нагоді дані про технічні параметри колишнього блоку живлення. Їх можна знайти на корпусі зарядного пристрою, якщо ви не відклеїли етикетку з маркуванням. Якщо ви вже позбулися несправного пристрою або не зберегли наклейку з маркуванням, ще не все втрачено. Цю інформацію також можна подивитися на тильній стороні ноутбука або в Інтернеті. Найбільш важливою вважається ідентичність параметрів напруги колишнього і нового пристрою. Максимальна різниця між двома зарядками повинна бути не більше 2 V. Цей показник позначає рівень напруги, яке надходить в ноутбук при заряді. Його значення можна знайти біля слова"Output & quot;. Якщо нова зарядка для Sony матиме напругу нижче, ніж допускається, вона не зможе забезпечити стабільну подачу живлення вашому ноутбуку. Завищений параметр напруги може зіпсувати таку важливу комплектуючу деталь, як материнська плата.
Параметр потужності можна перевищити або купити зарядку Соні з таким же значенням, як і на колишньому пристрої. Від даного параметра буде залежати швидкість самого процесу заряду. Якщо нова зарядка для ноутбука Sony матиме більш високу потужність, ніж колишній пристрій, ноутбук буде заряджатися швидше. Адаптер із заниженим параметром потужності може дуже скоро вийти з ладу. Сила струму нового пристрою може бути ідентичною колишньої зарядці або збільшеною. Силу струму вимірюють в амперах і вона показує максимальний рівень вихідного струму, який видає адаптер живлення. Якщо нова зарядка для Соні матиме занижений показник сили струму, то вона зламається від перегріву. Збільшене значення сили струму додасть потужності вашому адаптеру живлення.
Не забувайте звертати увагу і на такий важливий показник, як тип роз'єму нового зарядного пристрою. Зарядка для Соні має роз'єм округленої форми з коннектором всередині. Якщо роз'єм нового пристрою буде складно приєднуватися до ноутбука, це може порушити стабільну подачу живлення або зламати гніздо в ноут для підключення зарядки. Звичайно, якщо придбаний зарядний пристрій Sony виявиться несумісним з вашим ноутбуком, ми обміняємо його на інший пристрій. Але тоді заміна блоку живлення не буде своєчасною. Тому уважно порівнюйте всі технічні характеристики зарядного пристрою перед його покупкою. Звертайтеся за консультацією до наших фахівців, якщо не впевнені у своєму виборі. Скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку на сайті і чекайте дзвінка від нашого менеджера. 

Як зрозуміти, що зарядка для Sony вийшла з ладу?

Зарядний пристрій Соні — це основний елемент будь-якого ноутбука, який не тільки виконує функцію заряду акумуляторної батареї, але і захищає його від можливих перепадів напруги в мережі. Тому блок живлення виходить з ладу частіше інших комплектуючих ноутбука. Він пропускає всі перебої з подачею напруги через себе і виходить з ладу в разі виникнення збоїв в електромережі. Для того, щоб своєчасно купити зарядний пристрій Sony і замінити зламаний прилад, важливо вміти розпізнавати ознаки його поломки. Серед них виділяють:
 1. Ноутбук не включається без будь-яких причин.
 2. Ноутбук заряджається довше, ніж раніше або не заряджається зовсім.
 3. Зарядний пристрій став нагріватися при роботі сильніше, ніж раніше.
 4. Подача живлення змінюється, в залежності від зміни розташування проводу блоку живлення. 
Зарядка на ноутбук Sony може вийти з ладу з багатьох причин. Для того, щоб захистити новий пристрій від поломки, давайте розглянемо основні причини, за якими це може статися. Серед найбільш поширених з них виділяють:
 1. Відома всім поломка через перепади напруги в мережі. Навіть невеликі скачки напруги можуть помітно скоротити термін працездатності зарядного пристрою. 
 2. Несправна батарея ноутбука — маловідомий факт, але зламаний акумулятор може чинити негативний вплив на працездатність блоку живлення. Тому необхідно уважно стежити за станом акумуляторної батареї і під час замінити її на справну.
 3. Механічна поломка адаптера живлення & mdash; відбувається в наслідок певних фізичних впливів на пристрій, що включають в себе удари по корпусу приладу або падіння. Все це може привести до його поломки, навіть якщо удари були незначними.
 4. Несприятливі кліматичні умови - це занадто висока або занадто низька температура повітря, підвищена вологість . Якщо блок живлення Соні знаходився на морозі, його не можна відразу включати в мережу. Необхідно почекати до тих пір, поки адаптер живлення не нагріється до оптимальної кімнатної температури. 
 5. Перегрів мережевого адаптера & mdash; може статися, якщо Користувачем не виконуються прості правила експлуатації зарядного пристрою. Адаптер зарядки для Sony повинен розташовуватися на твердій поверхні і перебувати у відкритому доступі для справної віддачі тепла під час роботи. Якщо корпус зарядки буде накритий яким-небудь предметом, він буде перегріватися.
Тепер Ви знайомі з усіма негативними факторами, які сприяють скороченню життєвого циклу зарядного пристрою. Оберігайте нове зарядний пристрій від перерахованих випадків поломок і воно буде довго і справно виконувати свої функції. Замовляйте якісний блок живлення для ноутбука Sony в нашому магазині використовуйте його правильно!
Бажаємо корисних покупок в "Sony Parts"!