Акумулятори для Sony

Батарея для ноутбука Sony: основні критерії вибору

Ноутбук більше не тримає свій заряд або не заряджається зовсім? Справа в тому, що батарея ноутбука Sony вичерпала свій ресурс і вимагає заміни. Ваш ноутбук не має проблем із зарядом, але ви хочете, щоб він довше працював без електрики? В такому випадку ви можете купити більш потужний акумулятор ноутбука Sony. Вибір нового пристрою & mdash; дуже хвилюючий процес . У нашому інтернет-магазині пошук батареї для ноутбуків Sony можна виконати за номером моделі і серії вашого пристрою. Далі можна приділити увагу технічним властивостям кожної окремої моделі акумулятора. Серед них виділяють:
 1. Ємність & mdash; вимірюють в mAh (міліампер-годинах).
 2. Напруга & mdash; вимір в V (вольтах).
 3. Тип акумулятора.
Ємність батареї визначає тривалість роботи ноутбука в автономному режимі (без підзарядки). Це значення показує максимальний рівень повного заряду, який батарея може в себе вмістити. Чим більший показник ємності матиме нова батарея на ноутбук Sony, тим рідше його потрібно буде заряджати. Наприклад, акумулятор з ємністю до 10400 mAh здатне підтримувати ноутбук в робочому стані до 8 годин без підзарядки. Однак, зі збільшенням ємності приходить і збільшення габаритів і ваги нової батареї. Крім цього вартість більш ємною батареї буде також збільшена. Всі акумулятори мають свій термін працездатності, який налічує певну кількість повного заряду і розряду. Відповідно, акумулятори для ноутбуків Sony зі збільшеною ємністю будуть рідше піддаватися заряду і термін їх працездатності буде збільшений. Тому підвищена вартість такої батареї все ж обумовлена її довгим терміном експлуатації.
Показники напруги нового і старого акумулятора повинні бути ідентичними. Тому необхідно порівнювати це значення з тим, що зазначено на колишній батареї або на задній кришці ноутбука. Новий акумулятор на ноутбук Соні може мати відхилення за даним значенням в 0,5 V. Якщо акумуляторна батареї матиме значення напруги нижче, ніж передбачено ноутбуком, то вона просто не буде піддаватися заряду. Батареї для ноутбука Соні також розрізняють, в залежності від технології виробництва за типом на:< / div>
 1. Літій-іонні & mdash; найбільш часто використовуваний тип АКБ, який також застосуємо в мобільних пристроях. Основна перевага даного типу батареї полягає в наявності високої ємності. Серед недоліків відзначають обмеженість терміну працездатності і чутливість до високих і низьких температур.
 2. Літій-полімерні батареї — оновлена технологія виробництва акумуляторів, в якій була вирішена проблема впливу високих і низьких температур на зниження ємності пристрою. При цьому даний тип батареї відрізняється невеликими розмірами і вбудовується в тонкі моделі ноутбуків.
Крім перерахованих технічних показників не забувайте звертати увагу на дату виготовлення акумулятора. Літій-іонні батареї можуть поступово втрачати рівень своєї ємності навіть якщо вони не використовуються. Чим новіше акумулятор, тим краще. Тепер Ви знайомі з основними параметрами вибору нового акумулятора і зможете самостійно вибрати відповідну заміну. Однак, ви завжди можете розраховувати на допомогу наших фахівців в телефонному режимі. Вони із задоволенням нададуть вам повну інформацію щодо вибору пристрою і дадуть відповідь на всі питання. Для зв'язку з нами необхідно просто ввести свій номер і натиснути на кнопку "чекаю дзвінка".

Як правильно використовувати акумулятори для ноутбуків Sony?

На жаль, всі пристрої мають властивість працювати певний період часу, який обмежується кількістю їх використання. Батарея для ноутбука Соні не є винятком. Однак, користувач все ж може вплинути на збереження працездатності і ємності акумуляторної батареї, якщо використовувати її правильно. Виділяють такі правила корисного використання акумулятора:< / div>
 1. Акумулятор ноутбука Соні необхідно використовувати при оптимальних температурних умовах & mdash; від +15 до +35C. Таким чином ви зможете уникнути перегріву або зниження ємності даного пристрою.
 2. Не допускати розряду батареї до 10% і нижче. Якщо у Вас немає можливості поставити на зарядку ноутбук відразу, як тільки індикатор показав 10%, краще вимкніть його, щоб батарея не сіла повністю.
 3. Не залишати акумулятор надовго в розрядженому стані.
 4. Витягувати батарею з ноутбука, якщо є можливість працювати за ним від блоку живлення. В такому випадку акумулятор необхідно зарядити приблизно до 50% і залишити його на зберігання в прохолодному місці.
 5. Будьте обережні в перенесенні включеного ноутбука і оберігайте акумулятор від будь-яких ударів.
 6. Проводьте процес калібрування акумулятора приблизно раз в 3 місяці, який являє собою повний заряд батареї, її повний розряд і потім виконання повного заряду знову.
Ці правила дуже прості, але їх виконання може помітно збільшити термін роботи нової батареї. Якщо ви не знаєте, як витягувати і встановлювати акумулятор для ноутбука Соні, ознайомтеся з інструкцією, наведеною нижче:< / div>
 1. Необхідно відключити ноутбук повністю і від'єднати зарядний пристрій з нього.
 2. Перевернути ноутбук задньою кришкою вгору.
 3. Відкрити кришку від відсіку для акумулятора.
 4. Акуратно витягти акумулятор і встановити новий до клацання.
Виконуйте всі дії акуратно і згідно з інструкцією. Періодично знімайте акумуляторну батарею і працюйте за ноутбуком від адаптера живлення. Тільки не залишайте свій акумулятор надовго без використання так, як він може втратити рівень своєї ємності. Для того, щоб збільшити час роботи ноутбука без підзарядки, можна встановити енергозберігаючий режим використання акумулятора. На скорочення часу автономної роботи можуть впливати:
 1. Підсвічування екрану і клавіатури.
 2. Використання Wi-Fi, Bluetooth та інших додаткових функцій ноутбука.
 3. Висока роздільна здатність екрану.
 4. Скупчення пилу у внутрішній частині ноутбука.
 5. Вплив вірусів на операційну систему.
Купити акумулятор для ноутбука Sony в нашому інтернет-магазині можна з швидкою доставкою по всій території України з гарантією якості. Кожна акумуляторна батарея має в комплекті гарантійний талон, який дає можливість обміну товару в разі його поломки протягом гарантійного терміну. Ви також можете особисто перевірити працездатність придбаного пристрою в нашому офісі Києва або Одеси. Ми встановимо акумулятор на ноутбук Sony, і ви переконаєтеся в його справності.
Бажаємо вам приємного шопінгу і корисних придбань з "Sony Parts & quot;!